Za ručičku: Jaromíra Pechová - vyléčení situací dětí a dospělých

Pupeční šňůra ve třiceti

Paní Andrea je sympatická mladá žena. Nedávno překročila třicítku. Žije s maminkou, je sama, bez partnera. Všechny předchozí vztahy po nějaké době ztroskotaly. Rozpad toho posledního ji zasáhl velmi citelně. V průběhu sezení vychází najevo její velmi silná závislost na matce. Andrea v podstatě žije podle pravidel své matky. Vše posuzuje její optikou, nejen v partnerském vztahu, ale i v profesním a osobním životě.  Svalový test jen potvrzuje správnost příčiny jejích problémů.
Dozvídám se o přehnané ochraně ze strany matky, která zabraňuje své dceři plnohodnotně prožívat všechny situace, i ty negativní. Andrea je nesamostatná, zcela odkázaná na řešení, která jsou podle její maminky pro ni ta nejlepší.
V průběhu několika odblokování se vracíme hodně hluboko do minulosti. Nyní před sebou paní Andrea vidí  i jiná řešení a ví, že záleží jen na ní, zda je využije. Budoucnost ukáže, zda bude silnější touha po partnerském vztahu a samostatném plnohodnotném životě i s jeho výhrami a pády nebo převládne závislost na matce a jejích řešeních.

Za ručičku: Jaromíra Pechová - vyléčení situací dětí a dospělých

  • 3 nezbytnosti pro školu
    Je Vaše dítě připraveno na školu? Co nezbytně musí umět a jak mu můžete pomoci? Stáhněte si stručný ebook Předškoláci to zvládnou - Tři nezbytnosti pro školu>>>) Předškoláci, tři nezbytnosti pro školu
  • Ukázka ZDARMA – Lyžovačka (Dovádění s pohádkou)
  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • Archivy