Služby Jaromíry

Máte moc změnit svou situaci. Jak?

Odstranění bloků

Máme moc měnit svou situaci. Jen někdy nemůžeme, neseme si jakýsi blok, bariéru. Naše tělo o ní dobře ví, nenechá si od mysli nic namluvit. Proto můžeme o nápovědu požádat i tělo přes svalový test používaný v kineziologii. 

Naše buňky si totiž pamatují vše, i to, co mysl ukryla kamsi do zapomenuta. Umožňují nám tak nalézt své "aha" a také nám pak potvrdí, že jsme situaci správně nově uchopili.

A tak se dostaneme k tomu, co to vlastně vyzařujeme, že stále dostáváme potvrzení, od problémů se zdravím po nelibé chování okolí, že nám tenhle náš vnitřní program moc nesvědčí. Nejsou v tom žádné čáry, jen hodně soustředění k nahlédnutí zdroje problému a jeho přenastavení.

A co vše lze změnit? Mnohé, od problémových vztahů či potíže v zaměstnání až po fyzické obtíže. Má dcera je takto zcela vyléčený bezlepkář. Ano, i to je někdy možné. Však právě ve snaze pomoci mým dětem jsem kdysi sama s kineziologií začala. 

Posuďte sami, jak se může život zlepšit třeba zamlklému dříči>>>

Vývoj a chování dětí

I při té nejlepší snaze si někdy nemusíme být jisti tím, že správně vedeme své dítě. A někdy nám pěkně zatopí. Anebo se obáváme, že si s něčím či někým nedovede hravě samo poradit ... Zkrátka máme pochyby o vývoji či chování dítěte.

Rukou mi prošla řada dětí. Tolik, že mohu říci, co je "normální" a pomoci vyřešit, co Vás či dítě trápí a s čím si možná nevíte rady.

A někdy nejde tolik o děti, ale spíše o Vás, rodiče, s jejich přirozenými obavami či očekáváními. A s únavou z neustálého kolotoče, do kterého Vás to dětské téma vtahuje. Z nekonečného boje, ve kterém se mnohdy cítíte oprávněně sami. Kde brát stále sílu, pro sebe i pro dítě?

Mohu dát Vám i Vašim dětem jistotu a nový směr. Porozumění situaci a konkrétní praktický návod, co s tím. Věřte, že někdy stačí málo a Vaše trápení se rozplyne. 

Děti jsou velmi vnímavé a tvořivé. Co vlastně zachytí a jak na to reagují? Chceme jim tolik pomoci, ale děti to třeba prožívají jinak>>>

Jak probíhá konzultace?

Počítejme 90 minut na jedno intenzivní sezení.

Mít za hodinku a půl vyřešeno, co Vás dnes tolik trápí? Ano, i to je někdy možné.

Jsou ovšem hlubší témata, která potřebují více sezení. A jsou i okolnosti, které za sebe změnit nemůžeme. Můžeme ale i tak změnit mnohé, na tom, jak je vnímáme a s tím, "co to s námi dělá".

A cena? Bývá 800 Kč za konzultaci.
To je jako za jednu návštěvu u kadeřnice či nákup v konzumu.

A přitom výsledek sezení může být k nezaplacení, však posuďte sami, reference jsou zde >>>

Máte-li touhu otevřít svou situaci komplexněji či věnovat se nejen Vám, ale i dalším osobám, nabízím také balíček 3 konzultací v ceně 1800 Kč.

Konzultace je možná osobně nebo na dálku přes Skype. 

A tak se může snadno stát, že se po mnoha útrpných měsících třeba konečně vyspíte nebo Vaše dítě odejde s novou radostí do školy. Šťastné konce nejsou jen v pohádkách. Ozvěte se. 

Zavolejte

702 297 588

Napište

jaromira@jaromirapechova.cz

Přečtěte si knížku zdarma

Zrcadlení - jak přečíst a změnit svou situaci
Jaromíra Pechová, kineziologie dětí a dospělých
Mgr. Jaromíra Pechová
Když jsem natrefila na paní Jaromíru byla jsem již totálně vyčerpaná nespaním. Zoufalá. Pani Jaromíru jsem telefonicky kontaktovala a vysvětlila jí, že nemohu přijet osobně. Bydlím 700 km od ní. Za pár dní jsme se setkaly na konzultaci přes Skype. To, co následovalo bylo úžasné. Přišel pokoj. Moc vám za to děkuji, milá Jaromíro. Za otevření cesty, za naději. S láskou, Zuzana Walsh
Zuzana WalshLektorka angličtiny

Mohlo by Vás také zajímat

Zrcadlení

Jak přečíst a změnit svou situaci

Knížka Zrcadlení Vám představí, jak lze poodhalit téma, které zrcadlí situace. Ty totiž mívají určitý vzorec, cosi se opakuje. Situace nám tak ukazují, kde je ten náš zakopaný pes, v čem to vězí a mnohdy i co s tím.

Jen nahlédnout, co se to máme naučit a pak se rozhodnout pro změnu.

Jak přečíst a změnit svou situaci, Vám napoví elektronická knížka Zrcadlení, která je zdarma ke stažení zde >>>

Cvičení pro zdraví

Náměty pro zdravotní pohybovou výchovu dětí

Cvičení na balančních míčích pomáhá ke správnému tělesnému vývoji dětí, prevenci vadného držení těla a rozvoji hrubé motoriky.

Nakladatelství Portál nabízí již druhé rozšířené vydání mé knížky Cvičení pro zdraví s balančními míči, která děti provází cvičením zábavnou formou pomocí pohádek.

Cviky jsou "odzkoušené na dětech", s cvičením jsme získali řadu ocenění. Odtud i oslovení od nakladatelství Portál s žádostí o publikaci her, pohádek a náčrtu cviků pro děti, včetně vysvětlení jejich účinku.

Cvičení s dětmi je mou zálibou, jsem mj. absolventkou kurzů cvičení kojenců vedených přímo Doc. Dr. Jaroslavem Kochem, CSc

O cvičení dětí poskytuji fundované konzultace, rodičům i zájmovým a školským zařízením.