Vaše doporučení

Asi ani slovy neumím vyjádřit svůj vděk a to, jak moc mi paní Jaromíra pomohla a pomáhá srovnat se se sebou sama i s mým okolím. Poprvé jsme se setkaly, když se mi nedařilo otěhotnět. Nevěřila bych, jak moc mne ovlivňovaly nepříjemné události z mého života. Díky paní Jaromíře jsem se s nimi dokázala vyrovnat, zharmonizovat duši i tělo a teď máme dvě úžasné děti. Každé setkání s ní mě uklidní, dodá energii a "pozvedne výš". Pro někoho možná nepochopitelné, ale funguje to ... 🙂
Reference Jaromíra Pechová
Barbora Kolářováklientka
Dříve jsem měla jisté problémy, které jsem dlouho dobu v sobě dusila, jenže jsem to dusila tak dlouho, kdy to došlo do takového bodu, který pro teenagera už je neúnosný a proto jsem se rozhodla vyhledat pomoc. Na doporučení jsem se obrátila k paní Jaromíře. Zpočátku jsem byla velice skeptická a myslela jsem si , že to bude nějaká šarlatánka, která houby pomůže, ale velice jsem se spletla. Tato úžasná paní mi jen jedním sezením strašně pomohla, dalo by se říct, že i změnila život. Nabyla jsem zase chuť do života a po x dlouhé době se mi ulevilo a já si konečně přišla a do teď přijdu šťastná a za to jí patří velký dík!
Reference: Jaromíra Pechová - Vyléčení situací a problémů dětí a dospělých
Adélklientka
Vždy jsem si myslela, že jsou události, které se mně nemohou stát, zejména vážné zdravotní problémy. Ale ano, staly se. Vyhledala jsem pomoc u paní Jaromíry a příjemným, hlavně osvobozujícím způsobem mi pomohla. Její pomoci si velice vážím, protože po dvou sezeních je ze mě někdo jiný - jsem více sebevědomá a stojím si za svým rozhodnutím - ale hlavně, je ze mě šťastný člověk, který si naplno užívá každého okamžiku a každého krásného dne. Návštěvu u paní Jaromíry mohu jedině doporučit!
Reference Jaromíra Pechová
Petra Halamováklientka
Má maminka umí pomoci ze situací, které se nedaří vyřešit. Vládne uměním kineziologie a také jí "chodí obrázky", návody k rozuzlení dané situace. A děti, ty má prostě přečtené :). Já sama dnes už žádné alergie nemám a mé děti také ne. Ano, jsem zcela vyléčený bezlepkář.
Martina Dobešovádcera a autorka stránek
Paní Jaromíra je úžasná bytost. Velmi pomohla naší dceři, která nevěděla, jak se srovnat s některými věcmi ve svém životě. Po jednom sezení odcházela plná elánu a chuti do života. Děkuji za toto setkání. Vím, že pokud budu mít já, nebo někdo mně blízký, nějakou bolístku, bude to paní Jaromíra, komu zavolám a pojedu ji navštívit.
Reference: Jaromíra Pechová - vyléčení situací dětí a dospělých
Markéta Gűrtlerováklientka
Paní Jaromíra má veliký dar empatie a schopnosti nalézt příčinu problému, kterou je potřeba odstranit. Samotná realizace je už samozřejmě na každém klientovi a jeho ochotě se se situací „poprat“. Paní Jaromíra má však spoustu životních zkušeností, které ráda předává dále tak, aby s tím klientovi maximálně pomohla. V neposlední řadě je to velice sympatický člověk, který pomáhá už jenom svým pozitivním a lidským přístupem.
Reference: Jaromíra Pechová - vyléčení situací dětí a dospělých
Romana Matákováklientka
Paní Jaromíra má můj veliký obdiv. Je poznat, že má náruč porozumění a lásky pro děti.
Zuzana Šnajdrováčtenářka
Když jsem natrefila na paní Jaromíru byla jsem již totálně vyčerpaná nespaním. Zoufalá, že jsem téměř za 2 roky nenalezla pomoc, která by byla efeltivní. Náš syn od narození hodně brečel a spal max 1,5 vkuse. Všemu předcházelo těhotenství, které jsem celé prozvracela. Již ze stránek na mě působil pokoj. Pani Jaromíru jsem telefonicky kontaktovala a vysvětlila jí, že nemohu přijet osobně. Bydlím 700 km od ní. Za pár dní jsme se setkaly na konzultaci přes Skype. To, co následovalo bylo úžasné. Přišel pokoj. Neočekávala jsem již, že Eliášek bude spát. Ale již první noc spal vkuse 3,45 hod, což ještě předtím nikdy neudělal. Spaní se pomalinku zlepšuje ale kde nastala obrovská změna, je náš vztah. Neříkám, že jsem neměli hezký vztah ale teď je úplně někde jinde. Jsme tým, sehraní v pláči i radosti, v bolesti i životě. Moc vám za to děkuji milá Jaromíro. Za otevření cesty, za naději. S láskou, Zuzana Walsh
Zuzana WalshLektorka angličtiny

Mohlo by Vás také zajímat

Odstranění bloků

Nahlédnutí a změna situace pomocí kineziologie

Vývoj a chování dětí

Konzultace k problémům dětí i dospělých s vývojem a chováním